me-fa İnşaat

Hakkımızda

Me-Fa İnşaat 1988 yılında; Mimar Mehmet Nişli, Mimar Fatma Nişli ve Makina Mühendisi & İktisatçı Muhammet Nişli’nin katılımlarıyla, kurumsallaşmayı hedefleyen bir aile şirketi olarak kuruldu. Kurucularının, ulusal ve uluslararası platformlarda kendini kanıtlamış ve saygınlığı olan kurumlardaki iş deneyimlerine dayanarak oluşturdukları me-fa İnşaat, aradan geçen 22 yılda güvene dayalı kurumlaşma yolunda önemli atılımlar gerçekleştirdi.

Yüksek kalitede proje üretme stratejisi kurumumuzun temel ilkesi olmuştur.

Kısa sürede ve yüksek kalite de inşa ettiğimiz otel,hastane,sahra hastaneleri projelerimiz ile bugüne dek yaptığımız inşaatlar, insanın çağdaş gereksinimlerine uygunlukları bakımından kıvanç duyduğumuz yapılar olmuştur.

me-fa İnşaat için; Her proje yeni bir heyecan, yeni bir üretim deneyimi ve paylaşılan mutluluk oldu. İster büyük, ister küçük, altında imzamız bulunan her proje; Bizim doğaya, insana ve kendimize saygımızın bir gereğidir. Ürettiğimiz her yapı, paylaştığımız mutluluk olmaya devam edecektir.

me-fa İnşaat

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Vizyonumuz

Her proje yeni bir heyecan, yeni bir üretim deneyimi ve paylaşılan mutluluk oldu. İster büyük, ister küçük, altında imzamız bulunan her proje; Bizim doğaya, insana ve kendimize saygımızın bir gereğidir. Ürettiğimiz her yapı, paylaştığımız mutluluk olmaya devam edecektir.

Misyonumuz

En kısa sürede, yüksek kalitede, en uygun fiyatlarda konut ve işyeri üretme stratejisi kurumumuzun temel ilkesi olmuştur.

Bugüne dek yaptığımız inşaatlar, insanın çağdaş gereksinimlerine uygunlukları bakımından kıvanç duyduğumuz yapılar olmuştur.